Ismet Munishi kthehet fuqishëm me një shkrim që qëndron nga fillimi e deri në fund.

Trajneri i Ballkanit kishte qenë kategorik që futbolli të mos niste fare gjatë pandemisë, dhe pasojat e saj po i shohim sot, dhe sherrin ia panë Drita dhe tash Prishtina, shkruan Korneri.net

Ja se çfarë ka shkruar Munishi.

Fillimi i i liges ne kohen e pandemisë ka qenë gabimi trashanik që kemi bo .
Nuk kemi pas kushte as minimale për një gjë të tillë. Si dhe qysh rrjedhen gjërat e di mirë dhe pse faktori politik dhe sportiv ka marrë vendim të tillë kur nuk kemi pasur kushte as minimale duhet të sqarohet publikishtë .


Unë besoj se kan qenë të motivuar nga intereset personale dhe jo nga arsyja.
Të gjithë juve që i jepshi zorë me fillu liga pa marë parasysh pasojat turp ju qoftë.
Tash kur u bëmë turpi i botes dilni e folni pse ndodhi kjo .
A ja ka vlejtë vlersojeni vetë
Lendimet
Miqësoret
Virusi qe futbollistët kanë luajtur si duket te infektuar dhe e kan perhap edhe neper familjet e tyre .
Marre e madhe .

Artikulli paraprakDi Maria: Ne i hëngrëm ata! Dominuam nga minuta e parë
Artikulli tjetërPrishtina arriti në kryeqytet