Derbi i fundit Inter-Milan ishte për “infarkt”, sepse goli i Christian Zapata në minutën e 97, ka bërë gjysmën e qytetit të modës të vajtojnë e gjysmën tjetër të festojnë.
Rezultati 2:2, ndoshta edhe ka qenë epilog real, ndërsa komentimet e tre komentatorëve më të flaktë të rosonerëve, Crudelli, Suma dhe Pellegatti, duhet t’i dëgjoni në këtë video.

Artikulli paraprakReali në ndeshjen e dytë te Bayerni, pa lojtarin e rëndësishëm
Artikulli tjetërFOTO/ Atentat mafioz, vritet futbollisti i mirënjohur