Barcelona luan “El Clásico” në fanellat kurrë të para deri tash.

Futbollistët e Barcelonës mund të luajnë kundër rivalit të tyre më të madh, Real Madrid, në fanella, në të cilat nuk kanë pasur mundësi të luajnë deri më tani, përcjell Korneri.net

Në rrjetet sociale u shfaq informacioni se katalanasit do të zbulojnë (luajnë) me setin e pestë në El Clásico, planifikuar për 11 Prill. Ngjyrat janë specifike, dhe në të vërtetë është një kombinim i ngjyrave tradicionale të klubit dhe “kombëtar” (katalanas). /Korneri.net

Artikulli paraprakAdultcamlover Reviews, Data And News
Artikulli tjetërFA Cup: Do të jetë ferr!