Ardhja e Besart Berishës në Kosovë dhe përfshirja e tij në formacionin e Albert Bunjakit ka gëzuar të gjithë tifozët kosovar, pasi tashmë Kosova në vijën ekstreme të sulmit e ka një lojtar tepër cilësor siç është Berisha.

Ky mund të jetë formacioni i Kosovës në ndeshjen ndaj Islandës:

Artikulli paraprak“Dardanët” e kallin aeroportin, emocionohet Besarti [FOTO]
Artikulli tjetërLajm befasues nga Italia: Kinezët e duan edhe këtë sulmues te Milani