Jo e zakonshme, por me rëndësi që u festua.

Koronavirusi ka bërë që një titull aq shumë i kërkuar nga Liverpool ta përgjysmojë festën, por edhe kështu nuk ishte keq, shkruan Korneri.net

Reds ishin mbledhur së bashku për ta shikuar ndeshjen Chelsea-Man.City, pas së cilës londinezët fituan dhe zyrtarizuan titullin e Liverpool, të parin në histori të Premier League, dhe të parin pas 30 vjetësh.

Festa dukej kështu. /Korneri.net

Ja si u festua titulli nga futbollistet e Liverpoolit ??✨

Publiée par Arlind Sadiku sur Jeudi 25 juin 2020
Artikulli paraprakJurgen Klopp nuk i ndal lotët nga gëzimi i titullit
Artikulli tjetërFesta e “trentë” në Liverpool, tifozët megjithatë dolën në rrugë për ta festuar titullin (Foto)