Sulmuesi italian, Antonio Cassano, ka mbetur pa skuadër pasi prishi raportet me Sampdorian dhe ai tani ka mbetur pa ekip.

Sipas mediave italiane, Cassano momentalisht është futbollist i lirë dhe ishte në bisedime me Pescaran, mirëpo negociatat kanë përfunduar pasi kërkesat financiare të sulmuesit ishin të papërballueshme.

Artikulli paraprakPerisic nuk shitet për asnjë çmim
Artikulli tjetër130 mln Euro. ‘Çmenduria’ e Milanit për të transferuar dy super-sulmues