Kapiteni i Kb Pejës, Rron Grapci, është duke përjetuar momentet më të vështira në karrierën e tij, pasi ka këputur legamentin e gjurit në këmbën e majtë gjatë stervitjeve me skuadrën.

“Korneri.net” ka kontaktuar Grapcin dhe vet ai ka konfirmuar ndërhyrjen kirurgjike në gjurin e majtë në ditën në vijim në Shkup, saktësisht javën e ardhshme.

Artikulli paraprakLojtari i Monchengladbach del në pension: Ja arsyeja tronditëse…!!!
Artikulli tjetër“Makineria” e golave quhët Asdren Llallaku