Inter është në shënjestër nga katër skuadra të njohura evropiane që e dëshirojnë kroatin Ivan Perisic për edicionin e ardhshëm, shkruan Korneri.net.
Çmimi i lojtarit sillet nga 50 deri në 60 milionë euro, andaj secila nga këto skuadra përveç parave i ofrojnë neroaxurëve edhe nga një lojtar.
Për anësorin e jashtëzakonshëm të interesuar janë PSG, Chelsea, Manchester United dhe Tottenham që duhet të ofrojnë minimum 35-40 milionë euro dhe nga një lojtar si, Krychowiak, Zouma, Darmian, Alderweireld ose Walker. /Korneri.net

Artikulli paraprakNuk shkon pa Parker dhe Leonard, Golden State i shkeli sërish Spurs-at
Artikulli tjetërReali nuk humbë kohë, i ofron pagë të majme