Vazhdojnë karikaturat dhe shakaratë për ndeshjen e mbrëmshme Juventus – Barcelona, ndeshje të cilën e fituan italianët me rezultat bindës 3:0.

Pas disa karikaturave të ditës së sotme, në rrjetet sociale është shpërndarë një, që në fokus ka Dybala që e rrëzon nga “froni” Messin, Chiellini që e “masakron” Suarezin dhe Cuadrado që e “shqëlmoi” Neymarin.

Artikulli paraprakZyrtare: Ylli i Bayern Munchen nuk luan sonte ndaj Realit
Artikulli tjetërLegjenda e portës italiane krenohet me rekordin në “Madonnina”