Qeveria britanike ka vendosur që kushdo nga Spanja, ku ka një rritje të konsiderueshme të njerëzve pozitivë në Covid, do t’i duhet të kalojë një periudhë izolimi dyjavore.

Aq e ndërlikuar të mendosh që ndeshja në Manchester, e kthimit të 16-së së finales në  Champions League, midis Man.City dhe Real Madrid, mund të luhet në Angli, përcjell Korneri.net

UEFA po planifikon ta transferojë atë në fushën neutrale në Portugali, tashmë e caktuar si vendi i fazës së nokaut. /Korneri.net

Artikulli paraprakXhiroja e funfit, garë e çmendur për mbijetesë
Artikulli tjetër3 Techniques For Colombian Women You Can Use Today