Kapiteni i Dritës, Ardian Limani, ka vazhduar kontratën me klubin gjilanas deri në qershor të vitit 2022.

Drejtori i pergjithshem i klubit z. Feti Murseli eshte shprehur tejet i lumtur pas arritjes se marreveshjes pasi qe sipas tij, Ardi eshte lojtar kyq i ekipit dhe kapiten tash e tre vite dhe kjo e tregon perkushtimin qe Ardi ka per klubin e tij te zemres.

Artikulli paraprakBefasuese: Lënda e Agim Ademit rikthehet në rigjykim
Artikulli tjetërTrepça’89 reagon ashpër pasi mori vesh që u zhvillua një miqësore me skuadrën që nuk duhet të ekzistojë juridikisht, dhe pa teste për Covid-19