Agjencia e lajmeve “Goal.com” ka përzgjedhur formacionin më të mirë të fazës së grupeve në Champions League

PSG është skuadra me sulmin dhe mbrojtjen më të mirë ku ka shënuar 24 gola dhe ka pësuar vetëm katër.

Artikulli paraprakKërkojnë kualifikimin!
Artikulli tjetërVIDEO / Messi për djalin e tij: Mateo është një bir k…