Kampioni aktual i Italisë, dhe finalisti i Ligës së Kampionëve Juventus, ka zbuluar edhe fanellat e dyta për stinorin e ardhshëm pasi këtë e tregoi portali Footy Headlines, përcjell Korneri.net.
Kthehet kështu sërish ngjyra e verdhë në fanellat e biankonerëve që do të jenë kuptohet sërish me firmën e njohur sportive Adidas dhe Jeep, por një ndryshim i vogël është se në duar do të jetë prezente edhe ngjyra e kaltër. /Korneri.net

Artikulli paraprakÇfarë drame, Hamburg siguroi mbetjen në Bundesliga, Wolfsburg në barazh
Artikulli tjetërPërshëndeten nga karriera në mënyrë speciale