Gjiganti italian Juventus qysh tani është duke bërë gati llogaritjet e merkatos për verën e ardhshme dhe në listë tashme gjindën disa emra të njohur në futbollin evropian.

Sipas mediave italiane, Juventus është duke përgatitur një ofertë për anësorin brazilian Dauglas Costa, i cili konsiderohet si një nga futbollistet më të mirë te gjiganti bavarez.

Artikulli paraprakYlli i Tottenham humb stinorin
Artikulli tjetërBesoni apo jo? Ndaj Atalantës Banega bëri këtë gjë për herë të parë në karrierë…