Edhe Luis Suarez është larguar nga Barcelona

Atij lajmin ia ka konfirmuar vet trajneri Ronald Koeman, në kohën sa urguajani ishte në pushime, por ai këtë lajm e mori me sportivitet maksimal, përcjell Korneri.net

Duke e parë situatën, Juventusi po mundohet ta shfrytëzojë momentin e mirë dhe t’i ofrojë ofertë të mirë e cila do ta kënaqte sulmuesin e rrezikshëm. Por, nga ana tjetër edhe Ajax ka qenë shumë i interesuar për shërbimet e tij, pasi Suarez bëri emër në Evropë pikërisht te Ajax, ku kishte shëlqyer prej nga kaloi te Liverpool. /Korneri.net

Artikulli paraprakSystems For ace my homework Around The Usa
Artikulli tjetërSilva në Milano për vizita mjekësore