Kampioni dhe lideri aktual në Serie A ka hedhur shikimin nga Premier League, më saktësisht është duke tentuar të transferojë gjatë janarit mesfushorin Fernadinho.

Fernandinho 31 vjeçar, nuk e ka vendin e sigurtë në formacionin e Pep Guardiolas, andaj një ofertë e mirë nga “zonja e vjetër” mund ta mbyllte me sukses këtë operacion.

Artikulli paraprakMontella: Niang kurrë nuk do ti godasë penalltitë, Milan ka ekzekutues më të…?
Artikulli tjetërOfertë bombastike nga Kina për rezervistin e Chelsea