Kampioni dhe lideri aktual në Serie A Juventus ka filluar kontaktet për sulmuesin e jashtëzakonshëm në Sampdorias, Patrik Schick, shkruan “Korner.net”.

Sipas mediave italiane, kontaktet ndërmjet zyrtarëve të Juventus dhe Sampdorias kanë filluar gjatë ditës së sotme, mirëpo për reprezentuesin e Çekisë skuadra nga Xhenova kërkon hiq më pak se 25 mln euro, kështu që operacioni për transferimin e tij mund të komplikohet./Korneri.net.

Artikulli paraprakE zbulon menaxheri: Bacca ka një ofertë konkrete, por ai mendon vetëm për….
Artikulli tjetërRevoluzion në mbrojtje te Fiorentina! Ja synimet verore të “Viola-s”….