Kolumbiani fantastik i Real Madrid, James Rodgriguez, është i lidhur me kalimin në Liverpool, Chelsea dhe Barcelona, ndërsa sot gjatë ditës mediat spanjolle kanë raportuar se në garë fuqishëm ka hyrë edhe Juventus.

Rodriguez nuk do të qëndrojë te Reali më, pasi nuk është i kënaqur me trajnerin.
James ka kontratë me klubin deri në vitin 2020.

Ai kishte ardhur nga Monaco për 80 milionë euro dhe Reali kërkon përafërsisht këtë shumë për të.

Artikulli paraprakMos e besoni po deshët, Kukësi është skuadra e dytë në Evropë me këtë statistikë fantastike….
Artikulli tjetërEdi nga Shqipëria për videon: Djalit të mirë Ismet Munishit