Nëse është për të ju besuar mediave italiane dhe frenceze, kampioni italian dhe nënkampioni evropian Juventus është duke tentuar që gjatë kësaj vere ta sjellë në skuadër mesfushorin e PSG-së, Blaise Matuidi, shkruan ‘Korneri.net’.

Gjithmonë sipas mediave të lartëpërmendura tashmë kanë avancuar kontaktet Juventus-PSG, kështu që gjasat që operacioni i italianëve të kryhet me sukses janë mëse reale./Korneri.net.

Artikulli paraprakDeri në vitin 2026! Mourinho-s nuk i intereson rinovimi i Saul Niguez….
Artikulli tjetërRoma rikthehet të ‘ëndrra’ dimërore….