Sipas raporteve më të fundit në mediat italiane, Juventus dhe Napoli e duan mbrojtësin e djathtë të Atletico Madridit, Sime Vrsaljko, shkruan “Korneri.net”.

Verën e ardhshme Juventus do të mbetet pa mbrojtësin Stephan Lichsteiner, ndërsa Napoli pa Maggion.

Kjo ka bërë që të dy skuadrat të jenë në kërkim të një mbrojtësi të djathtë dhe për më shumë të dyja të interesohen për të njëjtin lojtarë, pra për ish-mbrojtësin e Sassuolo, Vrsaljko./Korneri.net.

Artikulli paraprakE diela ishte spektakolare në hendbollin kosovar
Artikulli tjetërGuardiola e mbronë Aguero-n: “Kun” shumë shpejtë do të jetë….