Juventus do të presë sot Barcelonën në një ndeshje ku do të diskutohet për vendin e parë në grup. Dy trajnerët Allegri dhe Valeverde kanë mbyllur stërvitjen e fundit dje dhe kanë bërë gati formacionet që do të hedhin në fushë nga minuta e parë.

Formacionet

Juventus:
Buffon, De Sciglio, Chiellini, Barzagli, Alex Sandro, Pjanic, Matuidi, Dybala, Cuadrado, Mandzukic, Higuaín.

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Umtiti, Piqué, Alba, Paulinho, Rakitic, Busquets, Iniesta, Messi, Suárez.

Artikulli paraprakKëtë golavarazh të dy skuadrave kosovare, nuk e kanë as skuadrat më të mëdha evropiane….
Artikulli tjetërYlli i Real Madrid me ultimatum për Zidane! Ja kërkesa e tij…..