Joe Hart është të jetë garfiani i Torinos. Portieri i përfaqësueses së Anglisë ka arritur para pak orësh në Torino dhe menjëherë është nis për t’i kryer vizitat mjekësore në Institutin e Medicinës për sport në Torino e më pas do të nënshkruaj kontratë për një stinor me Torinon. Manchester City do t’ia paguaj 60% të pagës portierit ndërsa pjesën tjetër Torino.

Fjalët e vetme që i tha Hart pasi doli nga aeroporti i pyetur nga gazetarët ai tha: “E doja kampionatin italian Serie A”.

 

 

Artikulli paraprakYounes Belhanda afër Romës
Artikulli tjetërDonnarumma bënë fotot e para me fanellën e Italisë