Zyrtarët kinez të Milan e kanë në plan të sjellin në skuadër një qendërsulmues të klasim të lartë, pasi nuk janë të kënaqur me formën e sulmuesin kolumbian Carlos Bacca, shkruan “Korneri.net”.

Sipas burimeve të mediave italiane brenda klubit “Kuqezi” nga Sansiro, në listë për tu transferuar gjatë mekatos së verës përpos Karim Benzema, Alvaro Morata dhe Pierre – Emerick Aubameyang, ka hyrë edhe sulmuesi i skuadrës franceze Lyon, Alexandre Lacazette./Korneri.net

Artikulli paraprak“OK” nga stafi mjekësor! Kapiteni kthehet për ndeshjen kryesore të sezonit….
Artikulli tjetërÇ’farë respekti i Allegri për Serie A! Ja formacioni i Juventus ndaj Genoa-s [FOTO]