Sapo u mbyll pjesa e parë e Kuëps së Turqisë, Yeni Malatyaspo-H.Trabzon.

Për skuadrën vendase nga fillimi i ndeshjes luajti Jetmir Topalli, i cili ishte pa asnjë dyshim protagonist kryesor i 45 minutve të para dhe lojtari më i mirë, shkruan Korneri.net

Jetmiri i shënoi të dy golat e epërsisë (2-0), në minutat 4 dhe 39, për t’i dhënë pushim shumë më të qetë skuadrës së tij e cila është jashtëzakonisht e kënaqur me lojën dhe kontributin e Topallit, i cili ngadalë po i shfaq cilësitë e tij në futbollin turk, dhe besohet se ky është vetëm fillimi. /Korneri.net  

Artikulli paraprak5 Easy Techniques For Mexican Bride Revealed
Artikulli tjetërFast Plans Of bid4papers – An Update