Pas lëndimit që e pësoi javë më parë, Jetmir Topalli i kthehet akcionit.

Futbollisti kosovar ishte protagonist në miqësoren e zhvilluar sot ndërmjet Galatasaray-Istanbulspor, e cila u mbyll me barazim 3-3, shkruan Korneri.net

Jetmiri pran rezultatit 1-1, e nxori penalltinë për t’i dhënë epërsinë skuadrës së tij për 1-2. Ai luajti plot 80 minuta, dhe u vlerësua me notë të lartë, pasi përveç penalltisë së nxjerrur, ishte pjesë thelbësore edhe te golat tjerë, sepse gjërat apo akcionet shkonin nga ai. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here