E përditshmja sportive katalane “Sport” në numrin e saj ka raportuar se Barcelona ka ka etiketuar dy emra nga Bundesliga që mund të shërbejnë si përforcime të janarit, sigurisht duke sjellë njërin prej tyre dhe një nga Premier League, që është i mirënjohuri tashmë Coutinho, shkruan “Korneri.net”.

Ylli i Schalkes, Max Meyer dhe ai i Bayer Leverkusenit, Julian Brandt janë dy emrat e tjerë që bashkuar me Coutinhon janë objektivat e Barcelonës për afatin kalimtar të janarit./Korneri.net.

Artikulli paraprakBesnikëria ndaj Mourinho-s! Ky futbollist i United ka refuzuar këtë ofertë bombastike nga Kina
Artikulli tjetërNga Strakosha te Icardi, ky është formacioni i javës në Serie A