Nje shok i Jamie Carragher, me shakanë e muajit janar.

Nje nga miqte e ish mbrojtesit te Liverpool, ka hyre ne telefonin e tij per te postuar dicka befasuese ne lidhje me te ardhmen e analistit te sky sport.

“Lajmerim zyrtar, i lumtur te bej te ditur, se po kthehem nga pensionimi, mezi spo e pres kthimin ne fushe”, shkruante ne postimin zyrtar te Jamie Carragher ne twitter dhe facebook.

Megjithate Carragher e ka pergenjeshtruar kete lajm pak ore me pas, duke treguar se ishte “hakuar” nga nje mik i tij. Me humor, ai tha qe perkunder kesaj,skuadrat kineze mund te bejne oferta.

Artikulli paraprakLlapi mund të dobësohet dukshëm, Hamdi Namani në bisedime me gjigantët kroat
Artikulli tjetërKalinic në Kinë? Fiorentina është pajtuar lojtari…