Federata Shqiptare e Futbollit njofton te gjithe te interesuarit se biletaria online do te qendroje e hapur ekskluzivisht per anetaret e Klubit “Tifozet e Kombetares” deri me daten 16 shtator 2016.

Çdo anëtar Gold dhe Official i FanClub-it “Tifozët e Kombëtares” ka të drejtë të rezervojë nga 1 biletë për 2 ndeshjet e rradhës:

• Lihtenshtejn – Shqipëri dt 06.10.2016

Biletat e rezervuara për këtë ndeshje, mund të tërhiqen në Lihtenshtejn tek kontakti që do të caktohet nga FSHF.
Në të njëjtën kohë biletat mund të postohen me postë ekspres, por anëtari duhet të marre përsipër shpenzimet e postës.

• Shqipëri – Spanjë dt 09.10.2016

Afati i fundit për rezervimin e biletave do të jetë dt 16.09.2016, më pas biletat do të jenë në shitje të lirë.

Pas kesaj date, biletaria do te jete e lire dhe ne dispozicion per cdo kerkese ne varesi te disponibilitetit te mbetur.

Artikulli paraprakGuardiola edhe njëherë e “rahaton” Mourinhon
Artikulli tjetërGjilani i’a tregon shijën e humbjës Drenicës