Antoine Griezmann, njëri ndër sulmuesit më të mirë në botën e futbollit, edhe njëherë tjetër i tregoi cilësitë që ka.

Në udhëtimin e skuadrës së tij Atl.Madrid te Atl.Bilbao e cila në fund nuk dha fitues (2:2), pas duelin spektakolar, reprezentuesi francez shënoi një supergol i cili është anuluar shkaku i pozicionit jashtë loje.

Ky gol ishte mëkat i madh që është anuluar, dhe padyshim se do ishte mirë të largohet “offside”, vetëm për këtë shkak.

 

Artikulli paraprak‘Tradhton’ Kombëtaren, rrëfehet Kapllani: Ja përse hoqa dorë nga pasaporta shqiptare
Artikulli tjetërNeymar si Ronaldinho!