Skuadra e Llapit njofton lojtarët dhe stafin e vet.

Pas mbledhjes së mbajtur në mes të Presidentit të klubit, anëtarëve të kryesisë dhe Shefit të shtabit teknik, Tahir Batatina në lidhje me nisjen e përgaditjeve për edicionin e ri 2020/21 u vendos që faza përgaditore të filloj më 10.08.2020, e hëne në ora 17:00 në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’. /Korneri.net

Artikulli paraprakEuropa League: Ja dy skuadrat e fundit në çerekfinale
Artikulli tjetërThis Is Of Brazilian Girl