Të premten, në orën 13:00, në selinë e FFK-së, do të bëhet tërheqja e shortit për rethin e katërt të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll.

Pjesëmarrjen në këtë rreth dje e ka siguruar Gjilani, që e ka mposhtur Rininë, 4:1, derisa sot dhe nesër do të caktohen edhe skuadrat tjera pjesëmarrëse të këtij rrethi.

Artikulli paraprakBerisha për një javë u bë lider te Nymburku çek
Artikulli tjetërKursi bazik për administratorë të sportit do të mbahet në këto data të këtij muaji