Gjatë ditës së sotme është konfirmuar një lajm tepër i rëndësishëm për Përfaqësuesen e Kosovës, pasi Valon Berisha thuhet të ketë pranuar ftesën e Albert Bunjakit, duke lënë kombëtaren e deritanishme Norvegjinë.

Këtu mund të shikoni disa nga golat dhe asistime e Valonit:

 

Artikulli paraprakZyrtare: Leo Messi rrëmben çmimin “goli më i bukur i vitit” [VIDEO]
Artikulli tjetërBalotelli në Nice