Për mesfushorin e jashtëzakonshëm spanjoll Isco, ka pasur dhe vazhdon të ketë inyeresim të madh nga shumë klube evropiane, ndërsa kishte sinjale para pak muajsh se ai do të largohej nga Real Madridi, shkruan Korneri.net.
Mirëpo, gjërat ndryshuan në muajin e fundit pasi paraqitjet e tij ishin fenomenale dhe pasi Real Madridi e fitoi titullin e kampionit pas pesë viteve Isco qetësoi tifozët madrilien duke deklaruar se nuk e ka ndërmend të largohet nga Santiago Bernabeu. /Korneri.net

Artikulli paraprakLajm i rëndë: Vdiq Nicky Hayden
Artikulli tjetërDy largime nga Bayern Munchen