Legjenda ‘zikaltër’ Sandro Mazzola ka thënë se Interi po planifikon që të nënshkruajë me një ndër lojtarët më të mirë në qarkulli në fund të sezonit dhe ai shpreson që të jetë Messi. Sipas tij klubi i ka të gjitha mundësitë financiare për të nënshkruar me 5 herë “Topin e artë”.

Ka muaj që flitet për transferimin e ‘pleshtit’ në San Siro dhe tashmë pritet që të shikojmë në fund të sezonit nëse do të bëhet e mundur diçka e tillë.

“Suning i ka të gjitha mundësitë dhe forcën të marrë kë lojtarë që dëshiron, duke përfshirë edhe Messin”.

Artikulli paraprakKlitschko e pranon, u befasua nga ajo që bëri Joshua
Artikulli tjetërNdodh edhe kjo në Serie A: Muntari braktisi ndeshjën