Inter nuk e ka ndërmend të heq dorë nga transferimi i mbrojtësit të Romës, Kostas Manolas.

“Zikaltërit kanë rënë dakord për të blerë Kostas Manolas nga Roma për 43 milionë euro plus bonuse” raporton ‘Telelombardia’.
Gjithashtu “Football-Italia” shkruan se marrëveshja është arritur me sukses dhe ky transferim pritet të kryhet gjatë merkatos së verës.

Kujtojmë që Manolas ka kontratë me Romën deri në vitin 2019 dhe kohët e fundit ka refuzuar rinovimin.

Për Manolas interesohet Arsenali, Chelsea dhe Manchester United.

Image

Artikulli paraprakSka arsye për të munguar: Bileta të lira për super derbin SIGAL Prishtina – Peja
Artikulli tjetërMomentet kur trajnerët tregohen të “magjishëm” në kontroll të topit [VIDEO]