Pas transferimit të “Gabigol” dhe Joao Mario, Inter nuk e ka ndërment të ndalët së përforcuari në këto ditë të fundit të merkatos verore.

Sipas FcInternews.it, neroaxurrët i’a kanë vën syrin mbrojtësit uruguajan, Martin Caceres, i cili mund ti kryej mjaftë punë skuadrës në repartin defanziv.

Raportohet poashtu se e hëna mund të jetë dita e marrëveshjes me Caceres, pasi zyrtarët e Inter tashmë janë në kontakte me agjentin e lojtarit.

Artikulli paraprakFtohet nga Ventura, thyen rekordet shekullore
Artikulli tjetërFutbolli burim miliardash