Prej ardhjes së trajnerit holandez Frank De Boer te Inter, gjërat kanë nis të ndryshojnë përveç atmosferës së mirë që po mbretëron brenda.

Tashmë  te klubi italian kanë nis të mendohet edhe për përforcime nga të gjitha anët, e ideja e fundit e De Boer është anëtari i Manchester United, Daley Blind i cili është i lirë të largohet pasi Jose Mourinho nuk llogaritë në të. Edhe vet lojtari pëlqen kalimin te Inter për dy arsye…e pëlqen kampionatin italian, dhe padyshim trajneri De Boer.

 

 

 

Artikulli paraprakU zbulua pse bazeni ka marr ngjyrë të gjelbër
Artikulli tjetërRonaldo kthehet