Pronarët e rinj të zikaltërve, “Suning” kanë premtuar blerje të mëdha dhe nuk mendojnë të kursehen. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, ekipi i Piolit pëlqen shumë dyshen e verdhekuqve, Kostas Manolas dhe Radja Nainggolan.
Megjithatë Interi nuk do ta ketë të lehtë për të arritur te lojtarët pasi duhet të përballet me konkurrencën e klubeve të tjera, sidomos atyre nga Premier League.

Artikulli paraprakPër shumë kë mund të duket befasi, por Real Madrid e “blindon” të spekuluarin për largim….
Artikulli tjetërBayern merrë lajmin më të keq të mundshëm! Për yllin e ekipit përfundon sezoni?