G

Inter sërish do të ketë në stol trajner portugez i cili pritet të vijë nga Premier League, shkruan Korneri.net. Sipas burimeve të afërta me klubin italian, fjala është për 39-vjeçarin Marco Silva aktualisht trajneri i Hull City, i cili ka në klauzolë marrëveshjen e cila e liron trajnerin nëse gjen ofertë më të mirë, përcjell Korneri.net.

Silva shihet si zëvendësuesin e Stefano Piolit i cili e nisi mirë aventurën në krye në neroaxurëve, mirëpo në muajin e fundit rezultatet ishin katastrofale dhe gjasat e Interit në luajë në Evropë janë të pakta. /Korneri.net

Artikulli paraprakNeymar rrezikon dy vite burg dhe pezullim nga futbolli i luajtur
Artikulli tjetërEl Mundo zbuloi pesë kërkesat e Barcelonës për afatin veror