Ilda Bejleri është padyshim një nga gazetaret më seksi dhe të suksesshme në vendin tonë. Moderatorja e “SuperSport” e ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up” të Eno Popit ka folur rreth djemve të Kombëtares Shqiptare.
E pyetur se cili është lojtari më simpatik në grupin kuqezi, bukuroshja e pati të vështirë të zgjidhte njërin prej tyre. Megjithatë siç duket për syrin e Ildës më simpatik është mesfushori kosovar Eros Grezda.
Ajo tha se ne kombëtare ka shumë djem simpatikë por i vetmi që mund të bëjë diferencën pak më shumë është Grezda.

Artikulli paraprakBledi Shkëmbi , rrëfen momentin emocionues kur mposhti Mirel Josën
Artikulli tjetërE gjithë bota me sy nga Kremlini….