Një lajm që vjen nga Anglia, ka lënë të habitur të gjithë adhuruesit e futbollit, e posaqërisht ata të Manchester United. Zlatan Ibrahomvic i cili pësoi lëndim shumë të rëndë në gjurin e këmbës së djathtë në gjysmëfinale të Europa League, parashihej se do të mungonte shumë gjatë, mirëpo gjërat kanë ndryshuar sepse po përgatitet që të jetë në finalen e Europa Lëague kundër Ajaxit. Duket e pabesueshme, por e vërtetë. /Korneri.net

Artikulli paraprakNapoli “poker” dhe spektakël ndaj Fiorentinës, Mertens -1 nga Dezko tani….
Artikulli tjetërMbyllet Ligue1, Monaco dhe Marseille përshendetën me fitore, PSG dhe Lyon dëshpërojnë tifozët