Zidane ka folur pas barazimin 0-0 të Real Madridit ndaj Athletico Bilbaon.

“Barazimi është një rezultat i drejtë. Tifozët në San Memes janë më të mirët. Mbajnë filozofinë dhe krenarinë pa marrë parasysh se çfarë ndodhë. Jam shumë i lumtur për ndeshjen, por i zhgënjyer që nuk shënuam, sidomos për lojtarët. Ata kanë dhënë gjithçka. Ne merituam më shumë”, ka vazhduar francezi.

Artikulli paraprakRamos “nuk” është normal!
Artikulli tjetër“I çmenduri” sfidon De Biasin për kombëtaren e “Russia 2018”