Superylli kosovar, Besart Berisha, për çdo momentet pritet të arrijë në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Berisha është duke shkruajtur historinë në futbollin australian, duke realizuar deri më tani 99 gola.

Adhuruesit e përfaqësueses së Kosovës mezi presin ta shohin në përbërjen e Albert Bunjaki në ndeshjen ndaj Islandës dhe të gjithë shpresojnë se ai do të jetë pika kyqe e ekipit në takimin e këtij muaji në “Loro Boriçi” të Shkodrës.

Artikulli paraprakTrepça dhe Drenica edhe nëse fitojnë “Digitalb Kupën” nuk do të luajnë në Europa League! Ja arsyeja…..
Artikulli tjetërDardanët në aeroport për ta pritur idhullin e tyre