Yannick Ferreira Carrasco ka bërë një prej driblimeve më të bukura që kemi parë ndonjëherë në ballafaqimin mes Atletico Madridit dhe PSV Eindhoven në Ligën e Kampionëve.


Carrasco invente un dribble génial en plein match by ohmygoal

Artikulli paraprakJuventusi me dy kërkesa interesante
Artikulli tjetërIshte një herë e një kohë kështu … në Premier Ligë!