Kjo ka qënë ankesa që një tifoz i çmendur i Manchester United i ka bërë klubit anglez.

Hiqeni atë që nuk jep asgjë për ne. Egoist si njeri, arrogant në sjellje dhe pa rezultate në fushën e blertë. Hiqeni ose do vras qenin tim, ka qënë ankesa që tifozi i ka bërë klubit duke shprehur dhe dëshirën per të rikthyer ne stolin e United Ser Alex Ferguson.

Artikulli paraprakÇ’fat i keq, Hamburg! Të gjithë portierët, të dëmtuar!
Artikulli tjetërZYRTARE/ FIFA i jep leje Besart Berishës të luajë për Kosovën