Gonzalo Higuain ka thënë se ende asgjë nuk ka përfunduar dhe kanë edhe një ndeshje për të luajtur

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain ka shënuar dy gola në fitoren 2:0 ndaj Monacos në Ligën e Kampionëve.

“Kam punuar shumë për këtë moment. Jam i kënaqur me golat, por ende asgjë nuk ka përfunduar”, tha Higuain.

Artikulli paraprakMonaco s’ka forcë më shumë! Juventus tregoi autoritet total në “Stade Louis II”
Artikulli tjetërKjo deklaratë e Buffon do t’iu mërzisë të gjithëve