Drejtuesit e Inter e kanë konfirmuar për mediat italiane se sulmuesit Eder dhe “Gabigol” nuk do të largohet nga Inter, pas shumë spekulimeve javëve të fundit.

Gjithashtu zyrtarët e Inter nuk e kanë mohuar largimin e Andrea Ranocchia, i cili pëlqehet nga disa skuadra të Premier League, por nuk janë saktësuar emrat e skuadrave të interesuara.

Artikulli paraprakRoma pas kolumbianit fantastik
Artikulli tjetërBayern Munchen përzihet në “pazarin” e gjigantëve italian