Sipas informacioneve më të fundit në mediat britanike, trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka telefonuar sulmuesin kilian të Arsenalit, Alexis Sanchez, raporton “Korneri.net”.

Po sipas mediave britanike, Guardiola i ka premtuar sulmuesit kilian një vend titullari dhe rritje page të konsiderueshme, vetëm e vetëm që ai të pranojë ofertën e “qytetarëve”.

Artikulli paraprakLewandowski akuzon kundërshtarët për lëndimin e tij…
Artikulli tjetërGjigantët nga Premier League pas “fantazistit” të Monaco-s