Nuk ka më dyshime, mbrojtësri spanjoll largohet nga Manchester City.

Vet trajneri spanjoll i liderit aktual në Premier League, Pep Guardiola folipër  “El Desmarque” duke njoftuar një marrëveshje për verën e ardhshme, përcjell Korneri.net

Fjala është për Eric Garcia, mbrojtësin e lindur në vitin 2001, i cili nuk do të rinovojë me klubin anglez dhe do të shkojë në Barcelonë me kosto zero, që pa asnjë dyshim do të jetë një plus i madh për blaugranët të cilët nuk po kalojnë mirë edhe financiarisht. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here