Ballina Futboll Serie A Grushta, shuplaka dhe thyerje të gishtave! Kujdes nga Gattuso, rrjetet sociale “frikësojnë”...

Grushta, shuplaka dhe thyerje të gishtave! Kujdes nga Gattuso, rrjetet sociale “frikësojnë” lojtarët e Milanit [VIDEO]

Gennaro Gattuso nesër kundër Beneventos do të debutojë në Serie A si trajner i Milanit, por temperamenti i tij prej një njeriu që nuk e dëshiron në asnjë menyrë disfatën mund ti frikësojë lojtarët e 18-herë kampionit italian, shkruan “Korneri.net”.

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video, e cila ka të përsonifikuar pikërisht Gattuson dhe eksplozivitetin e tij në rast paraqitje të dobët në ballafaqimin e nesërm.

Natyrisht, që kjo video është pjesë e një humori virtual, por duke ditur personalitetin e Gattusos, atëherë lojtarët e Milanit duhet edhe të kenë një llojë frike./Korneri.net.

Artikulli paraprakDëshprim madrilen në “San Mames Barria”
Artikulli tjetërRamos “nuk” është normal!